Üreticiden Tüketiciye

Ürünlerimizde, katkı maddesi, kimyasallar ve GDO bulunmamaktadır.

Günümüzde, bilinçli tüketiciler olarak yediklerimizin sadece lezzetli değil aynı zamanda sağlıklı ve besin değeri yüksek ürünler olmasına dikkat ediyoruz. Yaşadığı dünyayı seven, farkındalığı gelişmiş bireyler olarak aynı zamanda tükettiğimiz besinlerin sürdürülebilir şekilde üretilip üretilmediği ile de yakından ilgilenmeye başladık.

Misya olarak öncelikle doğaya, dolayısı ile insana saygılı üretim yöntemlerini benimsemekle sadece kâr amacı güden ticari bir işletme olmanın ötesinde, gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakma felsefesi ile üretim yapmaktayız.

Ürünlerimizde, katkı maddesi, kimyasallar ve GDO bulunmamaktadır. Üretimimiz, yerleşim bölgelerine uzak, çevresinde gübreli tarım yapılmayan, herhangi bir sanayi tesisi veya deşarj kaynağı bulunmayan Marmara Denizi’nin en temiz bölgesinde yapılmaktadır.

Özenle yetiştirdiğimiz midyeler, dikkatle hasat edilip, tesisimizde hassasiyetle işlenip, ancak detaylı bir şekilde denetlendikten sonra üstün kalite ve eşsiz lezzetin adı olan Misya markasını taşımayı hak ederler.

Ürünlerimiz, alt yapımız ve gelişmiş lojistik ağımız sayesinde soğuk zincir kırılmadan, lokantalar ve süper marketler kanalı ile tüketiciye ulaşmaktadır.

Çıtayı yükselttik. Hak ettiğinizden daha azına kanaat etmeyiniz.